Accommodation, holiday and relax in Slovakia
wide accommodation database, direct contacts to the property owners, no commissions

Travelia.SK | Accommodation, holiday and relax in Slovakia | Accommodation presentation from od 0.08 € / day (pricelist)

Obchodný zástupca (externá spolupráca)

Ubytovací portál Travelia.sk v rámci rozširovania svojich aktivít hľadá do svojho tímu externých spolupracovníkov pre vyhľadávanie obchodných partnerov - majiteľov ubytovacích zariadení v turistických regiónoch Slovenska.

Náplň práce:

  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov - majiteľov ubytovacích zariadení
  • podpora a asistencia ubytovateľom pri vytváraní prezentácií, resp. ich tvorba podľa požiadaviek ubytovateľa
  • spolupráca s existujúcimi ubytovateľmi
  • podpora prevádzky portálu, marketing a reklama

Požiadavky:

  • úplné stredoškolské vzdelanie
  • skúsenosti s obchodom
  • komunikačné a prezentačné schopnosti
  • samostatnosť, zodpovednosť a dôveryhodnosť
  • užívateľská znalosť práce s PC (MS Word, Mail, Internet)

Ponúkame:

  • zaškolenie
  • prácu z domu, flexibilná pracovná doba
  • rôzne možnosti spolupráce: živnosť, dohoda alebo občasná brigáda (vhodné aj pre študentov alebo mamičky na materskej dovolenke)

Odmena:

  • variabilná, formou provízie zo sprostredkovania:
    • 15 € / obchodná príležitosť (ubytovanie)
    • 10 € / asistované vytvorenie zákazníckej prezentácie (po dohode s ubytovateľom)

Nástup:

  • ihneď, dohodou

Ponuky, o ktoré máme primárne záujem, sa týkajú najmä Vysokých a Nízkych Tatier, Liptova, Slovenského Raja, Oravy, Gemeru a Pienin. Z tohto dôvodu uprednostníme kanditátov s osobnými kontaktmi práve v týchto regiónoch.

Informujte sa prosím na čísle 0905 509 092 alebo píšte na e-mail jobs@travelia.sk.

Real Time Analytics