Accommodation, holiday and relax in Slovakia
wide accommodation database, direct contacts to the property owners, no commissions

Travelia.SK | Accommodation, holiday and relax in Slovakia | Accommodation presentation from od 0.08 € / day (pricelist)

Chata Pustka

Zamagurie, Pieniny

,

, house nr. 220, 06534

GPS: 49.358599°, 20.446908° (N 49°21'31", E 20°26'49")

Be the first to review this product

  • Property type:
    Cottages
  • Capacity: min. 1, max. 7 pers.
    (2/2, 1/3)
  from €10.00

Počet osôb: vyberte nižšie

 
OR

Chata Pustka

Small Map

Chata Pustka sa nachádza v tichom prostredí obce Haligovce, ktoré je ideálnym miestom na výlety do Pienin (Zamaguria) a iných turistických atrakcií v regióne. Spokojnosť zákazníkov iných zariadení v okolí a profesionálny prístup je zárukou kvality. Exteriér potrebuje menšie úpravy, ktoré sa v priebehu roka budeme snažiť ukončiť. Tieto úpravy nijako neovplyvňujú pohyb ani pobyt na chate. Nadštandardne vybavená, celoročne obývateľná chata vhodná pre dlhé, ale aj kratšie pobyty. Možnosť zapožičania nafukovacieho člna pre splav po rieke Dunajec.


Tipy na výlety:

Haligovské skaly - chránený prírodný výtvor na území Pieninského národného parku. V skalách sú viaceré chodby, dutiny a jaskyne. Najznámejšia jaskyňa je Aksamitka, Brestová diera a asi 30 m dlhá Zbojnícka diera s preslávenou Zbojníckou bránou. Nachádzajú sa tam turistické chodníky, ktoré vedú priamo do Pienin.

Červený Kláštor - kláštor kartuziánskych a kamaldulských mníchov, splav po rieke Dunajec, množstvo turistických trás.

V zimnom období je možnosť lyžovania, skateboardovania vo viacerých lyžiarskych strediskách v okolí: Ski Jezersko, Bachledova dolina, Litmanová, Vyšné Ružbachy, Niedzica, Ľandy (Reľov), Spišské Hanušovce ... v okruhu cca. 10 km.

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Other Accommodation

Real Time Analytics