Accommodation, holiday and relax in Slovakia
wide accommodation database, direct contacts to the property owners, no commissions

Travelia.SK | Accommodation, holiday and relax in Slovakia | Accommodation presentation from od 0.08 € / day (pricelist)

Drevenica pod Troma Korunami

Zamagurie, Pieniny, Spišská Magura

,

, house nr. 139, 05906

GPS: 49.391026°, 20.402854° (N 49°23'28", E 20°24'10")

Be the first to review this product

 • Property type:
  Cottages
 • Multiple separate groups:
  Yes
 • board:
  Self-catering
 • Check-in (Arrival):
  15:00
 • Domestic animals allowance:
  No
 • Capacity: min. 1, max. 8 pers.
  (3x2, +2)
 • Property available:
  All year
 • Owner availability:
  available by phone
 • Check-out (departure):
  10:00
 • Property manager language:
      
  from €79.00

Počet osôb: vyberte nižšie

 
OR

Drevenica pod Troma Korunami

Small Map

Drevenica pod Troma Korunami sa nachádza pod dominantou Pieninského Národného Parku, skalným masívom Tri Koruny a blízko rieky Dunajec, po ktorej sa môžete splaviť na tradičných drevených pltiach kaňonom rieky. Z okien chaty je prekrásny výhľad na Tatry i Pieniny.


Celková kapacita ubytovania je 8 lôžok. Drevenica je vybavená štandartným nábytkom, kúpeľňou s rohovou vaňou i sprchovým kútom, WC. Hosťom je k dispozícii na prízemí spoločenská miestnosť s krbom a kuchynkou. Ubytovaní hostia sa môžu stravovať aj v blízkom Penzióne Pltník, ktorý ponúka štýlovú reštauráciu i kolibu vo dvore, v prekrásnom prostredí priamo na brehu Dunajca, s množstvom krajových špecialít. V blízkosti sa nachádza nástupisko pltí, požičovňa raftov, bicyklov i multifunkčné športové ihrisko.

 

Cenník ubytovania:

  Krásna príroda Pienin ponúka široké možnosti oddychu, ako sú napríklad turistika, vodné športy, historické pamiatky i ďalšie aktivity ...

  Splav po rieke Dunajec na tradičných drevených pltiach - Najväčšou atrakciou je splav po rieke Dunajec na tradičných drevených pltiach, cez najväčší prírodný kaňon v strednej Európe. Nástupné prístavisko sa nachádza iba 300 m od chaty. Splav je dlhý 11 km, cez celý kaňon a končí v obci Lesnica. Na cestu späť sa môže použiť autobus, taxi služba, horské bicykle alebo pešia turistika. 

  Výstup na Tri Koruny - Tri Koruny sú atraktívnym cieľom v Pieninách. Nachádzajú sa v poľskej časti Pienin a tvorí ich päť vápencových brál, týčiacich sa 520 metrov nad riekou Dunajec. Z najvyššieho vrcholu Okrąglica (982 m.n.m.) je krásny panoramatický výhľad na Pieniny, Prielom Dunajca a na zvyšné skalné vrcholy. Výstup na Tri Koruny je možný turistickým chodníkom z poľskej strany - z obce Nižné Sromowce. 

  Kultúrne pamiatky - Najvýznamnejšou pamiatkou je Národná kultúrna pamiatka Kláštor kartuziánov zo 14. storočia v Červenom Kláštore. Leží v malebnom vyústení potoka Lipník do prielomu Dunajca v Pieninskom národnom parku. Pozoruhodnou historickou pamiatkou je aj zrekonštruovaný zámok v Niedzici i zrúcanina hradu Czorsztyn. Oba sa nachádzajú v Poľsku, vzdialené iba 7 km. V blízkom okolí sú aj ďalšie možnosti historických pamiatok ( Ľubovniansky hrad, Levoča, Spišský hrad, Kežmarok). 

   

  Cykloturistika - Región Zamaguria poskytuje veľmi dobré podmienky pre cykloturistiku, či už na turistických alebo na horských bicykloch. Zodpovedá tomu aj hustá sieť cykloturistických trás. Ak sa vydáte ktoroukoľvek cyklotrasou, nebudete ľutovať. Dostanete sa na miesta s krásnymi výhľadmi. Neďaleko chaty sa nachádza požičovňa bicyklov.

   

  Oddych pri vode - Iba 7 km vzdialená priehrada za Poľskou hranicou poskytuje oddych i realizáciu množstva vodných športov. Po jazere sa môžete povoziť na vyhliadkovej lodi, vodných bicykloch alebo člnoch. Ideálne miesto pre milovníkov surfovania na vode.

   

  Lyžovanie - V okruhu 20 km sa nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk (Ski Bachledova, Niedzica, Kluszkowce, ...). Ponúkajú lyžovačku pre všetky stupne výkonnosti.

Mobile network coverage Orange, Telefónica O2, Telekom (T-Mobile), Others
Vybavenie pre deti No
Vybavenie izieb - zariadenie balkón, izby pre alergikov, izby pre nefajčiarov, izby pre rodiny, manželská posteľ, možnosť prístelky, vnútorný krb
Vybavenie izieb - elektronika rádio, satelit, televízor
Vybavenie kuchyne elektrická štvorplatnička, elektrická rúra, chladnička, mikrovlnná rúra, mraznička, rýchlovarná kanvica
Kúpelna a WC kúpeľňa a WC spoločné, kúpeľňa samostatná, sprchovací kút, WC samostatné
Parkovanie pri objekte
Kúrenie drevo, elektrika
Relax a zábava drevo na oheň, ohnisko, terasa
Služby asistencia pri plánovaní výletov
Aktivity v okolí
Aquapark, run, cycling, bob-sled, Historické pamiatky, Jazda na lodi, Kolieskové korčuľovanie, Plávanie, Poznávanie kultúrnych pamiatok, Prechádzky, Turistika
Kontaktná osoba Juraj Gancarčík
Telefón +421 905 357 755
E-Mail info@pieninyubytovanie.sk
Webstránka www.pieninyubytovanie.sk
Dátum registrácie Aug 23, 2013
Dátum poslednej aktualizácie Mar 30, 2015
Travelia.sk

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Other Accommodation

Real Time Analytics