Unterkunft, Urlaub und Entspannung in der Slowakei
viele Unterkunftsangebote, direkte Kontakten, keine Provisionen

Travelia.SK | Unterkunft, Urlaub und Entspannung in der Slowakei | Präsentationen schon ab 0.08 € / Tag (Preisliste)

Villa Beatrice

Tatry, Vysoké Tatry

,

, Tatranská Lomnica 103, 05960

GPS: 49.1634376°, 20.2778906° (N 49°09'48", E 20°16'40")

Schreiben Sie die erste Kundenmeinung

 • Unterkunftstyp:
  Appartementen
 • Mehrere unabhängige Gruppen:
  Ja
 • Verpflegung:
  Vollpension
 • Einchecken (Ankunft):
  16:00
 • Eintritt mit Haustier:
  Ja, klein Haustier
 • Kapazität: min. 1, max. 32 Pers.
  (7x4, 1x6 +12)
 • Objekt verwendbar:
  Ganzjährig
 • Verfügbarkeit des Gastgebers:
  Rezeption
 • Auschecken (Abfahrt):
  10:00
 • Sprache des Gastgebers:
       
  von 39,00 €

Počet osôb: vyberte nižšie

 
ODER

Villa Beatrice

Lage auf der Karte

Villa Beatrice sa nachádza v Tatranskej Lomnici, v centre Národného parku Vysoké Tatry, ktoré sú najvyššou časťou Karpát a dosahujú nadmorskú výšku 2600 m. Samotný hotel sa nachádza v nadmorskej výške 900 m s výhodným spojením vlakom, autobusom, autom. V blízkosti sa nachádzajú vleky a kabínkové lanovky s dosahom na blízky Lomnický štít s nadmorskou výškou 2633 m. Nájdete tu fantastické prírodné scenérie, čistú prírodu, malebné dedinky so stále žijúcimi folklórnymi prvkami. 41 postelí v luxusných apartmánoch na Vás čaká po celý rok.


Stravovanie

Villa Beatrice ponúka okrem ubytovacích kapacít aj stravovacie služby. Na prízemí sa nachádza reštaurácia - pizzeria s kapacitou 47 stoličiek, ktorá okrem pestrej ponuky talianskych a slovenských špecialít ponúka aj príjemné posedenie pri krbe. K dispozícii je aj samostatný salónik s kapacitou 8 stoličiek a konferenčná miestnosť. Reštaurácia je uvádzaná v mnohých gastronomických sprievodcoch a časopisoch a ponúka špičkové slovenské i zahraničné vína.

Parkovanie

V zadnej časti objektu sa nachádzajú garáže pre osobné motorové vozidlá, k dispozícii je i podzemná garáž.

Apartmán typ A

Ubytovanie vhodné pre 2-4 osoby (veľkosť obytnej plochy ? m²). Apartmán pozostáva z 2 miestností: spálňa pre 2 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou, kuchynský kút s vybavením, sprcha, WC, TV. Každý apartmán je vybavený chladničkou, televíznym prijímačom, satelitom, telefónom, minibarom, fénom na ruky a vlasy. Vo vile sa nachádza sauna a fitnes, na recepcii je zmenáreň, veľký sejf, predaj suvenírov, požičovňa lyží a bicyklov, rezervácia tenisových dvorcov a v zimnom období ľadovej plochy. Možnosť rezervácie tenisu, golfu, jazdy na koni, masáže, kaderníctva, exkurzií atď. V blízkosti recepcie sa nachádza bar s terasou.

Apartmán typ B

Ubytovanie vhodné pre 4-6 osôb (veľkosť obytnej plochy ? m²). Apartmán pozostáva z 3 miestností: 2 x spálňa pre 2 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou, kuchynský kút s vybavením, sprcha, WC, TV. Každý apartmán je vybavený chladničkou, televíznym prijímačom, satelitom, telefónom, minibarom, fénom na ruky a vlasy. Vo vile sa nachádza sauna a fitness, na recepcii je zmenáreň, veľký sejf, predaj suvenírov, požičovňa lyží a bicyklov, rezervácia tenisových dvorcov a v zimnom období ľadovej plochy. Možnosť rezervácie tenisu, golfu, jazdy na koni, masáže, kaderníctva, exkurzií atď. V blízkosti recepcie sa nachádza bar s terasou.

Šport, voľný čas a zábava

V Tatranskej Lomnici nájdete tenisové kurty, futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko, golf, mini-golf, lyžiarske vleky, klzisko, kino, biliard, a množstvo rozličných reštaurácii. Nachádza sa tu botanická záhrada, prezentujúca väčšinu divo rastúcich rastlín a kvetov rastúcich v tatranskejoblasti, a taktiež múzeum Tatranského Národného Parku, kde sú vystavované zvieratá volne žijúce v Tatrách. Lanovkou sa môžete vyviezť až na Lomnický štít, jeden z najvyšších štítov v Karpatoch s nadmorskou výškou 2633 m. Približne 400 m od Villy Beatrice sa nachádza malý lyžiarsky vlek, s umelým zasnežovaním počas celej zimy. Stanica lanovky spájajúcej Tatranskú Lomnicu s vyššie položeným lyžiarskym strediskom sa nachádza približne 10 minút chôdze od hotela. Tu si môžete vychutnať úžasnú lyžovačku na dosť náročnom teréne. Sedačkou sa vyveziete až do výšky 2200 m., a z tejto výšky sa môžete spustiť dole - priamo až ku hotelu, ak to snehové podmienky dovoľujú. V Tatranskej Lomnici sa nachádza niekoľko vlekov pre začiatočníkov s jednoduchým terénom. Sú tu lyžiarske školy a súkromné hodiny sú cenovo dostupné. V Tatrách je niekoľko iných lyžiarskych stredísk. Taktiež v Nízkych Tatrách, 60 km smerom na juh, môžete nájsť podmienky na vynikajúcu lyžovačku v mnohých strediskách s výborne rozvinutým vlekovým systémom. Najľahšia doprava do týchto stredísk je vlastným autom.

 • Korčuľovanie: Počas zimných mesiacov môžete v Lomnici nájsť prírodné klzisko s požičovňou korčulí. V najbližšom meste Poprad (15 km), sa nachádza veľká klzisková hala. Tenis: Nedávno otvorená tenisová hala ponúka možnosť hrať tenis kedykoľvek počas celého roka. V letných mesiacoch môžete využiť vonkajšie tenisové kurty.
 • Golf: Približne 3 km od Tatranskej Lomnice sa nachádza 9-jamkové golfové ihrisko v roztomilom prostredí s pohorím v pozadí. Ihrisko sa rozrastie o ďalších 9 jamiek v roku 2005. www.golftatry.sk
 • Turistika: Je určite najobľúbenejšou aktivitou v tejto oblasti. Je tu rôzna škála spôsobov dopravy, ktoré vám uľahčia prístup k východziemu miestu pre vašu turistickú trasu. Celá oblasť Tatier je poprepletaná turistickými chodníkmi. V nadmorskej výške približne okolo 2000 m. môžete nájsť horské chaty, na ktorých máte možnosť prenocovať v prípade, že sa vyberiete na niektorú z dlhších a náročnejších túr, prípadne, ak sa rozhodnete zdolať niektorý z vrcholov. V týchto chatách vám radi pripravia rôzne druhy jedál, takže nie ste nútení nosiť so sebou príliš veľké zásoby jedla. Nájdete tu množstvo ľahkých turistických trasí, zložitejších trasí, ale taktiež množstvo horolezeckých možností, akú trasu si vyberiete, záleží len od vašej fyzickej kondície. Je veľmi nerozvážne vybrať sa na túru bez potrebného vybavenia, a teda bez mapy a turistického sprievodcu, hlavne v prípade, ak sa rozhodnete pre náročnejší výstup. Taktiež je nutné počítať s tým, že počasie sa počas vašej túry môže zmeniť z úplne jasnej a čistej oblohy na dažďovú víchricu len v priebehu niekoľkých minút. Vždy je potrebné upovedomiť recepciu hotela, pre akú trasu ste sa rozhodli, koľko vás je v skupine a kedy približne očakávate, že sa z túry vrátite.
 • Horolezectvo: Táto oblasť je dobre známa horolezcom z blízka aj zďaleka pre svoje vynikajúce horolezké možnosti. Avšak, horolezkú výstroj si musíte priniesť so sebou, nakoľko požičovne tohto druhu sa v tejto oblasti vôbec nenachádzajú. Vo vysokohorských chatách môžete nájsť ručne zakreslené mapy a vysvetlivky k najrozličnejším horolezeckým výstupom.
 • Cykloturistika: Je tu množstvo vynikajúcich cykloturistických trás, či už prírodných a náročnejších pre skúsenejších cyklistov, alebo klasických asfaltových ciest medzi dedinami, mestami či osadami Vysokých Tatier. Úplne bez problémov je možné požičať si horské bycikle.
 • Termálne kúpalisko: Slovensko je široko známe pre množstvo kúpeľov s teplými a liečivými prameňmi. Vo vzdialenosti približne hodinu cesty z Tatranskej Lomnice môžete nájsť niekoľko vynikajúcich prírodných termálnych kúpalísk. Niektoré z nich sú dokonca v prevádzke počas celého roka. V susednej dedine môžete nájsť tzv. Vodný svet (krytý bazén) s množstvom rozličných druhov sáun a vodnej terapie.
 • Jaskyne: Na Slovensku je možné nájsť taktiež veľké množstvo jaskýň rôzneho druhu: vápencové jaskyne, ľadové jaskyne a arogonitovú jaskyňu (jednu z dvoch nachádzajúcich sa v Európe). Najznámejšie a najveľkolepejšie jaskyne sú otvorené aj pre verejnosť a v prípade, že sa rozhodnete ich navštíviť, budete mať možnosť k prehliadke jaskyne so sprievodcom.
 • Architektúra a história: V blízkej vzdialenosti od Villy Beatrice sa nachádza veľa historicky zaujímavých miest, ako napr. mesto Levoča s jej presláveným gotickým oltárom, najvyšším na svete, meriacim 18,62 m. v kostole sv. Jakuba (oltár je vyrobený z lipového dreva v dielni Majstra Pavla v 16. st.), stredoveké zrúcaniny Spišského hradu zapísané do Zoznamu svetových prírodných a kultúrnych pamiatok UNESCO, blízka dedinka Ždiar s jej prekrásne maľovanými drevenicami a množstvo prekrásnych hradov, zámkov a kláštorov.
Mobile Netzabdekung Nein
Vybavenie pre deti detská hojdačka, detské ihrisko, detský kútik, hračky pre deti
Vybavenie izieb - zariadenie balkón, gauč, izby pre alergikov, izby pre nefajčiarov, izby pre rodiny, manželská posteľ, možnosť prístelky
Vybavenie izieb - elektronika internet bezdrôtový - wifi, satelit, televízor
Vybavenie kuchyne elektrická platnička, chladnička, rýchlovarná kanvica
Kúpelna a WC kúpeľňa a WC v každej izbe
Parkovanie pri objekte
Kúrenie elektrika
Relax a zábava altánok, billiard, noviny a tlač, ohnisko, organizovanie fakultatívnych výletov
Služby lyžiareň, recepcia
Aktivity v okolí
Aerobic, Aquapark, Federballspiel, Basketball, laufen, Radfahren, Billard, Bobschlitten, Bowling, Fitness, Futbal, Hokej, Horolezectvo, Jazda na koňoch, Jazda na skútroch, Kino, Kolieskové korčuľovanie, Korčuľovanie na ľade, Masáže, Plávanie, Posilňovňa, Prechádzky, Sánkovanie, Sauna, Snowboarding, Squash, Tancovanie, Tenis, Tobogany, Turistika, Wellness
Kontaktná osoba Villa Beatrice - recepcia
Telefón +421 904 744 111
Mobil (SMS) +421 904 744 111, +421 904 744 000
E-Mail tatry@aplend.com
Webstránka www.aplend.com/ubytovanie/11/apartmany-beatrice-t-lomnica
Dátum registrácie 02.03.2012
Dátum poslednej aktualizácie 02.03.2012
Travelia.sk

Benutzen Sie Leerzeichen um Schlagworte zu trennen. Benutzen Sie (') für Phrasen.

Other Accommodation

Real Time Analytics