Unterkunft, Urlaub und Entspannung in der Slowakei
viele Unterkunftsangebote, direkte Kontakten, keine Provisionen

Travelia.SK | Unterkunft, Urlaub und Entspannung in der Slowakei | Präsentationen schon ab 0.08 € / Tag (Preisliste)

O nás

Travelia.sk je exkluzívny ubytovací server s rozsiahlym a zároveň prehľadným katalógom ubytovacích zariadení s priamym kontaktom na ubytovateľa a ubytovanie.

Základná kategorizácia ubytovacích zariadení podľa typu ubytovania: chaty a chalupy, penzióny, apartmány, hotely, resp. ostatné (kúpele a wellness, priváty, kempy, hostely, atď.), je doplnená o množstvo ďalších parametrov a je preto veľmi jednoduché nájsť si vhodné ubytovanie v niektorom z turistických TOP regiónov Slovenska: Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Západné Tatry, Slovenský Raj, Donovaly, Pieniny, Orava, Liptov, Spiš, Gemer, Šariš a ďalšie.

Pre rýchle vyhľadávanie prostredníctvom najčastejších vyhľadávacích kritérii je vhodné použiť vyhľadávací filter v ľavej časti.

Nie sme cestovná kancelária ani sprostredkovateľská agentúra, aj preto ceny ubytovania tu uverejnené sú konečné a bez navýšenia a provízií. Ubytovanie si rezervujete priamo s ubytovateľom alebo majiteľom ubytovacieho zariadenia prostredníctvom kontaktných informácii, ktoré si vyžiadate priamo z portálu.

Rezervácia z portálu je pritom nezáväzná (informácia o dopyte automaticky preposielame ubytovateľovi na jeho kontaktnú emailovú adresu) a najmä je úplne zadarmo ako pre Vás, tak aj pre ubytovateľa.

Prajeme Vám príjemnú dovolenku a relax na Slovensku!

Real Time Analytics