Ubytovanie, dovolenka a relax na Slovensku
široká ponuka ubytovaní, priame kontakty na ubytovateľov, žiadne provízie

Travelia.SK | Ubytovanie, dovolenka a relax na Slovensku | Prezentácie ubytovaní už od 0.08 € / deň (cenník)

Ako pridať alebo upraviť ubytovanie

Travelia.sk jednoduchým spôsobom umožňuje pridanie alebo úpravu Vašich ubytovacích zariadení. Proces registrácie alebo úpravy ubytovania je intuitívny, pričom registrátor vyplní všetky povinné polia (označené červenou hviezdičkou) a ostatné relevantné polia pre konkrétne ubytovacie zariadenie. Jednotlivé polia môžu byť rôznych typov, tak ako je to uvedené nižšie:

  • textová hodnota
  • číselná hodnota (napr. maximálna a minimálna ubytovacia kapacita, PSČ, atď.)
  • jednoduchý výber, t.j výber jedinej hodnoty z preddefinovanej množiny hodnôt (napr. Prešovský kraj)
  • viacnásobný výber, t.j. výber viacerých hodnôt (pri súčasnom stlačení Ctrl a kliknutím na hodnotu) z preddefinovanej množiny hodnôt (napr. slovenčina, čeština a poľština pre jazyky ubytovateľa)
  • áno / nie
  • emailová adresa (napr. info@travelia.sk)
  • webová adresa (napr. http://www.travelia.sk)
  • voľný text (napr. popis, atď.)

Pre jednoduchú navigáciu sú tieto polia logicky usporiadané do tématických skupín (napr. lokalita, kontaktné informácie, atď.) na ľavej strane registrátorského panela.

Prihlásenie sa do registrátorského panelu

Pokiaľ už máte vytvorené registrátorské konto pokračujte prihlásením sa do registrátorského panelu Vašich ubytovaní.

Vytvorenie registrátorského konta

Ak ešte registrátorské konto pre pridávanie a úpravu ubytovacích zariadení nemáte, je potrebné ho najskôr vytvoriť. Proces vytvorenia registrátorského konta je dvojkrokový:

1. krok - Vytvorenie užívateľského  konta

Pre vytvorenie užívateľského konta je nutné kliknuť na Prihlásiť sa v hornej časti menu a následne Noví užívatelia -> Vytvorenie užívateľského konta, kde je nevyhnutné vyplniť osobné a prihlasovacie údaje (e-mail a heslo).

2. krok - Vytvorenie registrátorského konta

Po úspešnom vytvorení a zaktivovaní užívateľského konta (potvrdením aktivačného e-mailu), proces vytvárania registrátorského konta pokračuje vyplnením  Prihlasovacieho mena. Túto položku je možné vyplniť v sekcii Užívateľské konto -> Správa uživateľského profilu  -> Úprava užívateľského profilu, kde v dolnej časti je sekcia Registrátorské konto.

Iniciálne je registrátorské meno nastavené na zadanú hodnotu z predchádzajúceho kroku a hodnota registrátorského hesla je zhodná s heslom užívateľa zadanom pri vytvorení užívateľského konta. Obe hodnoty je možné kedykoľvek meniť s tým, že zmena hesla sa udeje na stránke prihlásenia sa do registrátorského panelu.

Videoukážka

Real Time Analytics